Log in
 
 

AdvertisementAdvertisement

 Başlıksız Belge
 

All site questions

 • Josnin
  99 days ago
  Questions (0)

  Bonjour 

  Comment est-ce que je peux supprimer mon compte ? 

 • Josnin
  99 days ago
  Questions (0)

  Bonjour 

  Comment est-ce que je peux supprimer mon compte ? 

 • Chpkk kemalist terör örgütü
  189 days ago
  Questions (0)

  Chpkk kemalist terör örgütü

  Chpkk kemalist terör örgütü
  Chp fetö pkk ilişkisi ve ortaya çıkan gayrimeşru çocuk CHPKK !!  Pkk yı yalayan tek bir parti var oda chp dir. Sözde Atatürk partisi her parti yapsa bile o parti asla yapmaz dediğimiz bir parti. Gerçi Herşey Oy için ama Tehlike büyük çünkü chp nin içine pkk lılar resmen yerleşmiş durumda. Chp Belediye meclislerinde Çoğu meclis üyeleri pkk ile bağlantılı yani gelecekte bunlar chp den milletvekili olacak insanlar. Hani iktidar olmasını düşünemiyorum bile chp nin çünkü chp yi pkk yönetecek! Zaten şuan bile chp yi pkk yönetiyor öyle yâda böyle.

  Chpkk kemalist terör örgütü

  Chp pkk yı neden yalıyor?!

  Kaç gündür sosyal medya, CHP-PKK ilişkisine tepkiden dolayı adeta yıkılıyor. Elbette bu ilişki daha dünün değil, son beş yılın bilinen bir ilişkisidir. CHP’lilerin, terörist Demirtaş’ın “Devran” isimli kitabından uyarlanan tiyatroya PKK’lılarla birlikte gitmesi, CHP’li bir vakfın terörist Demirtaş’a “İnsan Hakları Demokrasi, Barış ve Dayanışma Ödülü” vermesi tepkilere neden olurken, tam bunun üstüne de İBB’nin kitap satış reyonunda terörist Demirtaş’a ve terör örgütü PKK’nın kurucusu Sakine Cansız’a ait kitapların bulunması, tepkilerin yoğunluğunu arttırmıştır.

  Bazıları da şaşırmış gibi yapmaktadır. Mesela 31 Mart ve 23 Haziran 2019 tarihlerindeki seçimlerde Ekrem İmamoğlu’nun, HDP ve Demirtaş güzellemelerine susan Sinan Oğan kitap konusuna “Bu nasıl bir kepazeliktir…!” tepkisini gösteriyor. Neyine şaşırıyorsun Sinan Oğan?

  “Demirtaş’ın çizgisini beğendiğini” söyleyen Ekrem İmamoğlu iken, PKK kurucusu teröristbaşı Sakine Cansız’ın öldürülmesine “İnsanlık tarihi kadın ile başlar. İnsanlık, kadına yapılanlarla kaybeder demiş Sakine Cansız. Ve insanlık yine kaybetti.” twitini atan ve 2019’da bu twiti sorduklarında Sakine Cansız’ı terörist olarak görmediğini söyleyen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun yönettiği belediyede kimin kitapları satılacak ki? Ekrem İmamoğlu’nun “Selahattin Demirtaş’ın siyasetteki çizgisini çok beğeniyordum”, “HDP’lilere layık olmaya çalışıyorum. HDP’lilerin başımın üstünde yeri var” sözlerine ve CHPHDP ittifakına rağmen “Ben kendimden şüphe ederim, İmamoğlu’ndan şüphe etmem” diyerek destek veren şehit anası Pakize Akbaba önce “Binlerce ocağa ateş düşürmüş, anaları oğulsuz, evlatları babasız, eşleri gözü yaşlı bırakmış, Türk ordusuna aralıksız 40 yıldır kurşun sıkmış bir terör örgütünün siyasi destekçisine ve sözcüsüne “İnsan hakları ve barış ödülü” vermişler. Barış elçisine bak sen hele.” tepkisini, ardından da “Bu çocukları babasız bırakan Apo’nun siyasi sözcüsü Selahattin Demirtaş’ın ‘Barış elçisi’ olduğu masalını, bu çocukların gözlerinin içine bakıp da anlatabilecek misiniz, söyleyin de bilelim.” tepkisini gösterdi. Ah Pakize Ana, biz sana “PKK iş birlikçisi, HDP ittifakçısı CHP’den uzak dur” dediğimizde, “Yıldıray Çiçek, şehit anasını linç ettirmeye çalışıyor” propagandasıyla bana saldıran alçaklar, adeta seferberlik başlatmıştı. Benim o gün size uyarı niyetiyle söylediklerimle, bugün sizin söylediğiniz sözler arasındaki fark nedir?

  İstanbul seçimleri iptal edildikten sonra Ekrem İmamoğlu safına geçip, 24 saat yaptığı propagandayla ona destek veren ve hatta onunla röportaj bile yapan yazar Ömer Turan şimdi diyor ki: Demirtaş, Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmak isteyen Abdullah Öcalan’ı lider olarak kabul eden ve onun emri altında çalışan bir teröristtir. Demirtaş’ı dolaylı ya da doğrudan savunan birisi hiçbir şekilde Atatürkçü, cumhuriyetçi olamaz.

  Terörist Demirtaş’ın çizgisini beğenen ve hatta “Niye cezaevinde anlamak mümkün değil” diyen, cezaevinde terörist Demirtaş’ı ziyaret edeceğini söyleyen Ekrem İmamoğlu, sizin gibilerin desteğiyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmedi mi Ömer Turan?

  Ömer Turan şimdi buna benzer onlarca twit atıyor ama artık her şey için çok geç… HDP ve PKK sever bir CHP zihniyetine İstanbul Büyükşehir Belediyesi teslim edilmiştir.

  Her daim PKK, HDP, Ermeniler safında yer alan Zeynep Tanbay İBB’ye danışman oluyor da, siz Ekrem İmamoğlu’na o kadar destek verdiniz, sizi niye danışman yapmadı Ömer Turan?

  Kandil’in desteğini ve HDP’nin tüm oyunu arkasına alan CHP, İstanbul ve diğer illerde elbette bunun diyetini ödeyecektir. O yüzden terörist Demirtaş ve teröristbaşı Sakine Cansız’ın kitaplarını niye belediye bünyesinde satıyorsunuz, onlara niye sahip çıkıyorsunuz demenin bir mantığı yoktur.

  Ekrem İmamoğlu da, Canan Kaftancıoğlu da çok açık yüreklilikle HDP’lilere ve PKK’lılara sahip çıkarak seçimlere girmiş ve kazanmışlardır. Dünyanın gözü önünde HDP’lilerle ittifak yapmışlar ve HDP Eş başkanı Sezai Temelli de bunu “Mansur Yavaş da Ekrem İmamoğlu da bilecek ki HDP oylarıyla seçilmiştir. HDP’lileri yok sayarak, Kürtleri yok sayarak siyaset yapamazlar. O da işte bizim gücümüzdür” cümlesini dünyaya duyurmuştu.

  Ekrem İmamoğlu da, Canan Kaftancıoğlu da doğal olarak “Bizim HDP ve PKK’lılara sahip çıkmamızı İstanbul halkı onayladı” gözüyle bakıyor.

  O yüzden terörist Demirtaş’ın tiyatrosuna gitmişler, ona ödül vermişler, kitabını belediye bünyesinde satmışlar. Bunlarda şaşılacak bir durum yoktur. Teröristbaşı Sakine Cansız’ın ruhu ise zaten CHP bünyesinde yaşıyor. Canan Kaftancıoğlu’nun tipine bakarak, teröristbaşı Sakine Cansız’ın hangi bedende yaşadığını çok rahat anlayabilirsiniz.

  Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin tüm imkânlarını HDP’lilere, PKK’lılara sunsa kim ne diyebilir?

  Adam zaten “HDP’lilere layık olmaya çalışıyorum. HDP’lilerin başımın üstünde yeri var” demedi mi?

  Belediyelerdeki üç-dört müdürlük, şeflik için siyasi karakterini satan İP’liler için bunların ne önemi var değil mi?

  İstanbul Büyükşehir Belediyesinde, PKK’lının kitabı satılsa ne olur, vatan satılsa ne olur? Zaten önemi olsaydı, CHP-HDP yanında ittifak yancısı olmazlardı.

  Biz sadece şaşırmış gibi rol yapanlara şaşırıyoruz. Çünkü, CHP+HDP= PKK denklemi kurulalı çok olmuştu…

  Chpkk kemalist terör örgütü

  https://chpkk.neocities.org

 • Johns Boss
  252 days ago
  Questions (0)

  Of course, toll-free number 1 (800) 642-7676 is available round the clock to provide live Outlook support for Outlook users. Live phone support is the quickest way to help Outlook users for common errors related to Outlook. On a daily basis, millions of outlook users are using this helpline number to get connected with live technicians to get unlimited technical support or assistance for Outlook common problems. Is there a phone number for Outlook support? Yes, the helpline number 1 (800) 642-7676 is open freely to help outlook users for any kind of technical errors. Online techies can provide the instant support or help for frustrated outlook users.

  People ask about (Frequently Asked Question) “How do I call Outlook support?” so, for those people, I would like to say that you should search at goggle for the genuine Microsoft support or visit our website for the independent support.

  Then just put a call on given toll-free number 1 (800) 642-7676 and join hands with techies.

  Thanks

  visit us: “Outlook Support Phone Number

  Microsoft outlook support

  Is There A Phone Number For Microsoft Windows Support?

  Is there a phone number for Hotmail support?

  How Do I Contact Microsoft Office 365 Support?

  Is There a Phone Number for Microsoft Office 365 Support?

  How Do I Contact Microsoft Office Support?

  Is There a Phone Number for Microsoft Office Support?

 • kevin love
  252 days ago
  Questions (0)

  While sending or receiving outlook emails, I am getting technical difficulties to manage the emails. Being a regular user of MS outlook email, it is very important for me to identify the actual causes of it and resolve this issue immediately. I am facing this technical glitch on a regular basis, so I have become very frustrating and worrying. Even I have put my hard efforts to sort out, but nothing is useful. So I am searching a toll-free number such as Outlook Customer Support Phone Number to obtain quick support or help. Can anyone share the appropriate number to get quick support or help?

  Read More:-

  Outlook Support Phone Number

  Microsoft outlook support

  Is there a phone number for Outlook support?

  Microsoft 365 Support

  Microsoft office 365 support

  Office 365 Help

  Office 365 Support

   

 • Paul Warner
  252 days ago
  Questions (0)

  Outlook emailing application has become the first choice of outlook users. It is extremely easy to use and quick in the best performance. If you are using Outlook account and troubling hardly with MS outlook, you can call at our Outlook Support Phone Number to get fast technical support or assistance. Being a reliable third party technical support provider, our trained technical experts are available round the clock to receive the user’s issues and reply them with the right solutions at their desk. Our 24/7 online help is very quick support option that can provide you a hassle-free experience with your application.

  Microsoft Outlook support

  outlook support phone number

  Outlook support

  Outlook customer Service

  Is there a phone number for Outlook support?

  How do I Contact Microsoft Outlook Support?

  How do I call Outlook support?

 • Thilde Carlsson
  252 days ago
  Questions (0)

  When you try to login into your outlook email account, you are not able to access your outlook account. Even you are entering the correct login credentials, you are facing login problems with your outlook account. If you don’t have any options, we are the best third-party support provider for you. Our technical engineers are available at Outlook Customer Service Phone Number to guide you properly for solving this issue immediately. Our techies have the technical potential for resolving this login issue easily. Our Outlook Customer Support Phone Number is open round the clock to provide instant support or help for any issues.

  Read More:-

  Outlook Support Phone Number

  Microsoft outlook support

  Outlook Customer Service

  Outlook Support Number

  Is there a phone number for Outlook support?

  How do I call Outlook support?

  Office 365 Support

  Microsoft Office 365 Support

  Microsoft 365 Support

 • Ava William
  252 days ago
  Questions (0)

  I am a Microsoft outlook email user and using it for clear and smooth emailing communication. I use Outlook emailing service for making the best communication with the customers. While sending the outlook email, I am experiencing Outlook Error 0x800ccc0e. I don’t have reasons for this error code. I think that there is a clash between SMTP servers and sending the outlook emails. So, it has become very difficult for me to solve it. Hence, I am looking for quick support for resolving Outlook Error 0x800ccc0e. So please anyone can suggest me simple tips to resolve this error code.

   Read More:-

  outlook working offline

  Outlook Error 0x800ccc0e

  Outlook Send Receive Error

  Outlook Not Responding

  outlook keeps asking for password

Block user

If you find this is a fake user, or they are posting spam, please report them to the Administrator.

Are you sure you want to block this user?